Bragson Nieruchomości

 
 
 

O firmie

 
Bragson Nieruchomości to firma zajmująca się świadczeniem usług pośrednictwa i doradztwa na rynku nieruchomości.

Działalność firmy dzięki wykorzystaniu zdobytego wykształcenia i doświadczenia ma na celu zapewnienie kompleksowej obsługi procesu sprzedaży/kupna oraz wynajmu/najmu nieruchomości. Naszym nadrzędnym celem jest profesjonalne i bezpieczne przeprowadzenie wszystkich etapów transakcji: od skojarzenia stron, aż do sprzedaży i przekazania nieruchomości. Zajmujemy się każdego rodzaju nieruchomościami: mieszkaniami, domami, gruntami, lokalami użytkowymi oraz dużymi obiektami komercyjnymi.

Nasi kontrahenci zawsze traktowani są indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Współpracujemy z największymi branżowymi portalami internetowymi, z prasą lokalną, z innymi biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Naszymi partnerami są renomowane kancelarie notarialne, projektanci, architekci, doradcy kredytowi oraz geodeci.

Działamy w oparciu o Standardy Zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Ustawę o Gospodarce Nieruchomościami. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i licencje do prowadzenia biura nieruchomości:
  • Licencję zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 17942 nadaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej i Ministra Infrastruktury,
  • Licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 402 nadaną przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami,
  • Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody mogące wyniknąć w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa, nr polisy 35380413.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 
 

Znajdź nieruchomość wg swoich wymagań

 

-
 
-
 
-
 
-